požadované kritériá spĺňa: 4
Upresniť výsledky.
Typ

Nové odSort by relevance · date (newest first) · alphabetically
Ing. arch. Mgr. art. Elena Pätoprstá - dizajnérka, protikorupčná aktivistka
Profil kandidátky za poslankyňu Bratislavského samosprávneho kraja za volebný obvod Petržalka, Jarovce, Rusovce. Číslo na volebnom lístku - 53.
Umiestnenie Blogy / Elena Pätoprstá
TA3, hlavné správy: Štvorprúdovka nebude
[2013-06-25] Primátor Bratislavy Milan Ftáčnik stopol projekt novej štvorprúdovej cesty popri Chorvátskom ramene v Petržalke, ktorá bola súčasťou nového dopravného systému MHD. Úlohu údajne zohral aj názor verejnosti. V príspevku hovorí poslankyňa za mestskú časť Bratislava - Petržalka Elena Pätoprstá (ZMENA ZDOLA).
Umiestnenie Blogy / redakcia
STV: Reportéri na tému štvorprúdovky pozdĺž Chorvátskeho ramena
[2013-03-28] Slovenská televízia (STV, RTVS) odvysielala 28.marca 2013 na Jendotke reláciu Reportéri na tému plánovanej štvorprúdovej cesty pozdĺž Chorvátskeho ramena v Petržalke.
Umiestnenie Blogy / redakcia
RTVS: BUDÚCA ELEKTRIČKA V BRATISLAVSKEJ PETRŽALKE PÔJDE CEZ NOVÝ MESTSKÝ PARK
[2013-10-01] Zhodli sa na tom bratislavskí poslanci. Vyhoveli tak obyvateľom hlavného mesta, ktorí spísali petíciu, aby popri električkovej trati nešla štvorprúdovka, ale len zelený pás s cyklotrasami. Dopravný systém v mestskej časti však budú lemovať obslužné cesty - určené najmä pre autobusy. V príspevku sa vyjadruje námestník primátora Bratislavy Ján Budaj (Zmena zdola, DÚ).
Umiestnenie Blogy / media