požadované kritériá spĺňa: 4
Upresniť výsledky.
Typ

Nové odSort by relevance · date (newest first) · alphabetically
Tlačová konferencia 19.12.2013 k výrubu na Kolibe
[2013-12-19] Nedávny rozsiahly výrub stoviek stromov na bratislavskej Kolibe by sa nestal, keby tento kus lesa bol vo vlastníctve mesta. Viceprimátor Bratislavy Ján Budaj (Zmena zdola, DÚ) znova, rovnako ako to urobil už 12.10.2013, apeluje na vládu, aby previedla štátne lesy na území hlavného mesta do vlastníctva Bratislavy. Keby vyrúbané územie bolo bývalo patrilo mestu, každá výmena, predaj pozemkov, či ich vyňatie z kategórie lesa by museli byť schválené mestským zastupiteľstvom, čo by umožnilo verejnosti akt ovplyvniť.
Umiestnenie Blogy / media
Zmena zdola o Gorile
[2012-02-02] Líder Zmeny zdola - DÚ Slovenska Ján Budaj na TB v Bratislave 2.februára 2012 o kauze Gorile a návrhu na oddialenie volieb.
Umiestnenie Blogy / redakcia
Tlačová konferencia Zmeny zdola - reakcia na programovú konferenciu SDKÚ. 16. januára 2012
[2012-01-16] Do predčasných volieb zostáva presne osem týždňov. Na straníckom stretnutí v Modre včera odštartovala svoju kampaň aj SDKÚ-DS a predstavila program, s ktorým vyráža do boja o voliča. Na medializované vyjadrenia predsedu strany Mikuláša Dzurindu reaguje Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska.
Umiestnenie Blogy / redakcia
Tlačovka ZMENA ZDOLA - streda 12:00, námestie SNP
Vážení priatelia, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska Vás pozýva na prvú tlačovku po odovzdaní kandidátky č. 12, ktorá začne v stredu, 21.12. na námestí SNP (priestor pri sochách) o 12 hodine. Tlačovka bude pokračovať v blízkej kaviarni Roland.
Umiestnenie Čítaj články