požadované kritériá spĺňa: 7
Upresniť výsledky.
Typ

Nové odSort by relevance · date (newest first) · alphabetically
RTVS, Reportéri: REPORTÁŽ K. ZAČKOVEJ "TAJOMNÝ PROJEKT"
[2013-12-19] Obyvateľom na Jasovskej ulici v Bratislave dochádza trpezlivosť. Ďalších päť domov im vyrastá rovno pred domom. Stavebný úrad mestská časť Bratislava Petržalka ignoroval ich ústavné práva a ich právo na informácie o susednom dome. Takmer do tejto výšky bude stáť asi päť barakov, čiže všetky tie byty potom nebudú mať dostatok svetla Július DUPÁK, Slovenská stavebná inšpekcia, inšpektorát Bratislava: "Urobili sme skutočne merania a ozaj vykázalo, že objekt je 2 metre bližšie k Jasovskej ulici, áno, čo teda predpokladá,..." Elena PÄTOPRSTÁ (Zmena zdola, DÚ), poslankyňa Miestneho zastupiteľstva Bratislava Petržalka: "Keď bude táto stavba dokončená, tak to bude taký precedens, že ľudia si nebudú istí kedy pred ich domom bez ich súhlasu postavia takúto, môj názor, je to obyčajný paškvil, toto nie je žiadna architektúra, toto nie je stavba, toto je jeden paškvil architektonicky aj urbanisticky. Títo ľudia, im sa zníži majetok."
Umiestnenie Blogy / media
TA3, hlavné správy: Štvorprúdovka nebude
[2013-06-25] Primátor Bratislavy Milan Ftáčnik stopol projekt novej štvorprúdovej cesty popri Chorvátskom ramene v Petržalke, ktorá bola súčasťou nového dopravného systému MHD. Úlohu údajne zohral aj názor verejnosti. V príspevku hovorí poslankyňa za mestskú časť Bratislava - Petržalka Elena Pätoprstá (ZMENA ZDOLA).
Umiestnenie Blogy / redakcia
STV: Reportéri na tému štvorprúdovky pozdĺž Chorvátskeho ramena
[2013-03-28] Slovenská televízia (STV, RTVS) odvysielala 28.marca 2013 na Jendotke reláciu Reportéri na tému plánovanej štvorprúdovej cesty pozdĺž Chorvátskeho ramena v Petržalke.
Umiestnenie Blogy / redakcia
teraz.sk: V Petržalke chce J. Budaj park sv. Cyrila a Metoda
[2013-07-04] Budaj prišiel s iniciatívou v spolupráci s bratislavskými poslancami Petrom Hochschornerom, Ivanou Brezinskou a Elenou Pätoprstou (všetci Zmena zdola-DÚ).
Umiestnenie Blogy / redakcia
Piešťanský denník: JUBILEUM: Výročie príchodu vierozvestcov bude možno pripomínať park
[2013-07-04] Spomienkou na 1150. výročie príchodu sv. Cyrila a Metoda na naše územie bude možno park na Námestí hraničiarov v bratislavskej Petržalke. Niesť by mohol meno vierozvestcov, najprv ho však treba zrevitalizovať. S touto iniciatívou prišli námestník primátora Ján Budaj (Zmena zdola - DÚ) spolu s petržalskými poslancami Elenou Pätoprstou, Ivanou Brezinskou a mestským a miestnym poslancom Petrom Hochschornerom (všetci Zmena zdola - DÚ).
Umiestnenie Blogy / redakcia
Bratislavská televízia: Zmení Námestie hraničiarov názov?
[2013-07-10] Park na Námestí hraničiarov v Petržalke by sa mal pomenovať po sv. Cyrilovi a Metodovi. Ešte predtým však musí byť zrevitalizovaný. Myslí si to námestník primátora Ján Budaj, ktorý s iniciatívou na vznik parku sv. Cyrila a Metoda prišiel spolu s niekoľkými bratislavskými poslancami. A čo si o tom myslí starosta Petržalky?
Umiestnenie Blogy / media
RTVS: BUDÚCA ELEKTRIČKA V BRATISLAVSKEJ PETRŽALKE PÔJDE CEZ NOVÝ MESTSKÝ PARK
[2013-10-01] Zhodli sa na tom bratislavskí poslanci. Vyhoveli tak obyvateľom hlavného mesta, ktorí spísali petíciu, aby popri električkovej trati nešla štvorprúdovka, ale len zelený pás s cyklotrasami. Dopravný systém v mestskej časti však budú lemovať obslužné cesty - určené najmä pre autobusy. V príspevku sa vyjadruje námestník primátora Bratislavy Ján Budaj (Zmena zdola, DÚ).
Umiestnenie Blogy / media