požadované kritériá spĺňa: 8
Upresniť výsledky.
Typ

Nové odSort by relevance · date (newest first) · alphabetically
Zelení zo Zmeny zdola sa začali chystať na budúce komunálne voľby
[2013-11-17] Na pôde Zmeny zdola vznikla pri príležitosti tohtoročného 17. novembra platforma Zelení. Pôsobiť bude vo všetkých regiónoch Slovenska najmä na miestnej úrovni a získavať občanov, ktorí sa chcú angažovať v komunálnej sfére s programom ochrany prírody, životného prostredia a kvality života.
Umiestnenie Blogy / media
TA3: Predvolebná diskusia kandidátov na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja
[2013-10-31] Kandidát Zmeny zdola, DÚ na trenčianskeho župana Juraj Smatana v predvolebnej diskusii s protikandidátmi v televízii TA3 31.októbra 2013.
Umiestnenie Blogy / media
Voľby do samosprávnych krajov - definitívne výsledky
[2013-11-09] Kandidáti Zmeny zdola, DÚ uspeli vo voľbách do samosprávnych krajov. Za poslankyňu Bratislavského samosprávneho kraja bola zvolená Elena Pätoprstá a za poslanca Trenčianskeho samosprávneho kraja bol zvolený Juraj Smatana, ktorý v prvom kole volieb predsedu tohto kraja získal 12,3% hlasov a umiestnil sa na treťom mieste za vedúcimi kandidátmi.
Umiestnenie Blogy / media
teraz.sk: Verejnosť chce vo volebných komisiách všetky strany
[2013-08-06] Kontrola férovosti volieb priamo vo volebných komisiách a právo občanov dostať do domácnosti vytlačený zoznam kandidátov aj v obecných a krajských voľbách. To je podstata hromadnej pripomienky k návrhu zákona o podmienkach výkonu volebného práva z dielne ministerstva vnútra, pod ktorý sa podpísalo 690 občanov. Rozporové konanie k tejto pripomienke sa uskutoční dnes popoludní, občanov zastupujú Juraj Smatana a Elena Pätoprstá.
Umiestnenie Blogy / media
tyzden.sk: Zuzana Kronerová zahalila prvý pamätník Kronerovcov
[2013-09-04] Herečka Zuzana Kronerova prišla dnes do Považskej Bystrice zahaliť vôbec prvý pamätník venovaný celej umeleckej rodine Kronerovcov. Na približne pätnásťkilogramovú bronzovú sochu herca Jozefa Kronera osadenú v prírodnom kameni sa vo verejnej zbierke poskladali Považskobystričania. „Dnešné stretnutie ešte nie je odhalenie, ale zahalenie sochy. Dnes sme slávnostne za pomoci pani Zuzany Kronerovej zahaľovali sochu Jozefa Kronera, pretože v piatok, keď tá socha bude slávnostne odhalená a budú tu Kronerovské trhy, pani Zuzana je na natáčaní v Prahe,“ vysvetlil stredoškolský učiteľ a miestny aktivista Juraj Smatana (Zmena zdola,DÚ). Sochu či pamätník vytvorila sochárka Elena Pätoprstá (Zmena zdola, DÚ) Považskobystričania sa ho rozhodli postaviť v parčíku na Lánoch, na Dukelskej ulici, rovno pod oknami, kde kedysi býval jeden z bratov Jozefa - Ludvik Kroner.
Umiestnenie Blogy / media
Rádio Regina: Firma na lukratívnom pozemku v centre Považskej Bystrice nič nestavala
[2013-09-24] Považská Bystrica získala späť do vlastníctva zrejme najlukratívnejší pozemok v meste- niekoľkohektárovú plochu v susedstve mestského úradu. Majiteľ sa rozhodol vrátiť parcely bezodplatne. K téme sa vyjadruje aj mestský poslanec za Zmenu zdola, DÚ Juraj Smatana.
Umiestnenie Blogy / media
pravda.sk: O župana v regionálnych voľbách zabojuje 66 kandidátov, pozrite si ich zoznam
[2013-10-01] Regionálne voľby 2013 do ôsmich samosprávnych krajov na Slovensku sa uskutočnia v sobotu 9. novembra. Oficiálne prihlášky bolo možné podať do pondelkovej (30.9.) polnoci. O post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja sa uchádza aj Juraj Smatana (Zmena zdola, DÚ).
Umiestnenie Blogy / media
TERAZ.SK: Zmena zdola chce v trenčianskej župe ponúknuť alternatívu
[2013-10-04] Juraj Smatana: "V súčasnosti v Trenčianskom kraji majú ľudia na výber, či budú voliť dominantnú stranu, ktorá už ovláda všetko, aj so všetkými negatívami, alebo pána Lohyňu, ktorý pri všetkej úcte k športovým výsledkom nemá skúsenosti v politickom živote. Chceme dať alternatívu, aby si mohli vybrať ľudí s odbornými i politickými skúsenosťami.“
Umiestnenie Blogy / media