požadované kritériá spĺňa: 11
Upresniť výsledky.
Typ

Nové odSort by relevance · date (newest first) · alphabetically
Zelení zo Zmeny zdola sa začali chystať na budúce komunálne voľby
[2013-11-17] Na pôde Zmeny zdola vznikla pri príležitosti tohtoročného 17. novembra platforma Zelení. Pôsobiť bude vo všetkých regiónoch Slovenska najmä na miestnej úrovni a získavať občanov, ktorí sa chcú angažovať v komunálnej sfére s programom ochrany prírody, životného prostredia a kvality života.
Umiestnenie Blogy / media
Voľby do samosprávnych krajov - definitívne výsledky
[2013-11-09] Kandidáti Zmeny zdola, DÚ uspeli vo voľbách do samosprávnych krajov. Za poslankyňu Bratislavského samosprávneho kraja bola zvolená Elena Pätoprstá a za poslanca Trenčianskeho samosprávneho kraja bol zvolený Juraj Smatana, ktorý v prvom kole volieb predsedu tohto kraja získal 12,3% hlasov a umiestnil sa na treťom mieste za vedúcimi kandidátmi.
Umiestnenie Blogy / media
Ján Budaj analyzuje voľby do VÚC
[2013-11-11] Voľby do vyšších územných celkov sa uskutočnili 9.novembra 2013. Strana Zmena zdola, DÚ získala dva mandáty župných poslancov (Bratislavský samosprávny kraj - Elena Pätoprstá, Trenčiansky samosprávny kraj - Juraj Smatana).
Umiestnenie Blogy / media
Tlačová konferencia 19.12.2013 k výrubu na Kolibe
[2013-12-19] Nedávny rozsiahly výrub stoviek stromov na bratislavskej Kolibe by sa nestal, keby tento kus lesa bol vo vlastníctve mesta. Viceprimátor Bratislavy Ján Budaj (Zmena zdola, DÚ) znova, rovnako ako to urobil už 12.10.2013, apeluje na vládu, aby previedla štátne lesy na území hlavného mesta do vlastníctva Bratislavy. Keby vyrúbané územie bolo bývalo patrilo mestu, každá výmena, predaj pozemkov, či ich vyňatie z kategórie lesa by museli byť schválené mestským zastupiteľstvom, čo by umožnilo verejnosti akt ovplyvniť.
Umiestnenie Blogy / media
ZMENA ZDOLA vyzýva voličov k účasti na druhom kole prezidentských volieb a k voľbe Andreja Kisku
[2014-03-25] Tlačová správa.
Ozdravenie 2012
[2012-01-01] Verejná výzva
Umiestnenie Čítaj články
Pomôžte nám ako okrskový komisár s férovým sčítaním hlasov vo voľbách 10. marca 2012
V čase krízy ekonomiky a etiky ľudia potrebujú istotu a nádej. Preto vstupujeme do volieb ako Zmena zdola, strana osobností a odborníkov, ktorí nestratili Vašu dôveru. Zmena zdola - to sú aj férové voľby. Preto si Vás dovoľujeme požiadať o podporu v okrskových komisiách. Práca člena okrskovej volebnej komisie je ohodnotená podľa Ministerstva financií sumou 36 EUR. Člen okrskovej volebnej komisie musí byť starší ako 18 rokov.
Umiestnenie Čítaj články
Zmena zdola žiada okamžité prepustenie aktivistov Greenpeace z väzby a riešenie skutočných problémov na Hornej Nitre
(Tlačová správa, 2. 12. 2018, 15:29) Ján Budaj: "Postup slovenských orgánov považujem za šikanovanie a zastrašovanie občanov, upozorňujúcich na neriešenie závažných problémov, ohrozujúcich zdravie obyvateľov Hornej Nitry."
Iniciatíva Zmeny zdola, DÚ za to aby sa bratislavské Námestie hraničiarov zrekultivovalo na Park sv. Cyrila a Metoda
[2013-07-04] Poslanec a námestník primátora hlavného mesta SR Bratislavy Ján Budaj v spolupráci s poslancom mestského a miestneho zastupiteľstva Petrom Hochschornerom a s poslancami miestneho zastupiteľstva MČ Petržalka Ivanou Brezinskou a Elenou Pätoprstou prichádzajú s iniciatívou na rekultiváciu zanedbaného parku na Námestí hraničiarov a navrhujú aby sa z neho stal Park sv. Cyrila a Metoda.
Umiestnenie Blogy / redakcia
Výzva Jána Budaja k solidarite so zadržanými aktivistami v Moskve
[2010-08-26] Predseda strany Zmena zdola, DÚ , viceprimátor a mestský poslanec Bratislavy Ján Budaj, vyzval premiéra SR, ministrov vlády SR, poslancov NRSR, poslancov mestského zastupiteľstva Bratislavy, náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl SR, rektora Univerzity Komenského, predsedu Bratislavského samosprávneho kraja, primátora Bratislavy, starostku MČ Bratislava - Staré Mesto, prezidentského kandidáta, predstaviteľov Ústavu pamäti národa a predsedu Konfederácie politických väzňov k solidarite so zadržanými aktivistami v Moskve. Desiatich aktivistov včera zadržali na spomienkovej akcii na okupáciu ČŠSR sovietskymi vojskami, ako aj na represálie voči Rusom, ktorí proti okupácii demonštrovali pred 45 rokmi.
Umiestnenie Blogy / media